Close

Ahoj! Jmenuji se David Bail.

Podnikám od osmnácti let. 

Vedu firmu v oblasti maloobchodu a velkoobchodu, kterou jsem začal budovat jako středoškolák úplně od nuly. Provozuji kamenné prodejny, internetové obchody a zásobuji obchodníky po celé České republice, na Slovensku i v zahraničí. Pomáhám lidem s rozjezdem jejich podnikání.

Stál jsem také u zrodu jiných záměrů. Například v roce 2018 jsem vydal svůj fitness diář, který se velmi dobře prodával až do jara roku 2020. 

Když mi bylo osmnáct let, tak jsem si jako mnoho jiných lidí myslel, že hlavním smyslel existence je mít co největší dům, co nejlepší auto a co nejvíc toho dokázat.

Naštěstí jsem však brzy pochopil, že ty opravdové hodnoty se nachází někde úplně jinde.

Pravdou totiž je, že ať už by si člověk koupil cokoliv – moc, slávu, ostrovy v Karibiku – tak nic z toho mu nezaručí, že bude opravdu šťastný. Existuje totiž mnoho miliardářů, úspěšných byznysmenů, vlivných politiků či slavných celebrit, kteří jsou trvale nespokojeni, mají psychické problémy a život je vůbec nebaví.

Protože se již dlouhá léta věnuji studiu kulturní a sociální antropologie, snažím se mluvit o tom, co mě v životě opravdu naplňuje a co mi umožňuje žít každý den naplno. 

Věřím, že v dnešní době více než kdy dřív se potřebujeme vracet k těm pravým a neměnným hodnotám, které jsou základní osou lidské existence.

Tuto činnost dělám dobrovolně, nezištně a na vlastní náklady.

Věnuj mi pouze 5 minut času. Podívej se na mé video.

Nejsem fanatik nebo blázen. Jsem obyčejný člověk.

Prostě jen věřím, že každý člověk je v jádru dobrý.

Problémem současnosti je konzumní systém, který lidi rozděluje a na první místo staví materiální zájmy.

Proto jsem napsal knihu "Milionář, který našel pravé bohatství".

Tato kniha vznikla s čistými úmysly

a s upřímným přáním pomoci všem lidem, kteří hledají odpovědi na ty nejzákladnější lidské otázky.

Z prodeje knihy nemám žádný zisk a ani jiný osobní prospěch.

Knihu vydávám na vlastní náklady.